Remaster Call of Duty: Modern Warfare 2 v podstatě potvrzen

Foto: CoD Modern Warfare 2

V sérii Call of Duty, která přichází s novým dílem každý rok, začíná být poněkud zmatek. Jak známo, značka se dělí ještě na několik podznaček, jako například Black Ops nebo právě Modern Warfare. Tato samostatná trilogie se přitom řadí zřejmě k tomu nejlepšímu a nejúspěšnějšímu, co kdy v rámci Call of Duty vzniklo. Vydavatel Activision se proto rozhodl subsérii ždímat, co to jen jde.

V loňském roce jsme se dočkali rebootu Call of Duty: Modern Warfare z roku 2007. Ale ještě předtím vyšel remaster tohoto dílu. A jak se zdá, v tomto duchu chce Activision pokračovat. V Jižní Korei totiž poslal Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered k posouzení věkové hranice, od které se bude moct v této zemi prodávat.

Nejde o kdovíjaké překvapení. O tom, že se něco takového chystá, se spekuluje už poměrně dlouhou dobu. Podle některých zdrojů byla dokonce hra dokončena už v dubnu 2019 a vydavatel pouze čeká na vhodnou příležitost pro uvedení na trh. Je pravděpodobné, že se remaster Call of Duty: Modern Warfare 2 bude prodávat samostatně a nikoliv jako součást dalšího právoplatného dílu Call of Duty, kterým by letos měl být reboot Black Ops.

Call of Duty je nyní v kurzu především kvůli nedávno vydané battle-royale Call of Duty: Warzone, které je možné hrát zdarma.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na