Rozšíření Path of Exile: The Fall of Oriath vyjde začátkem srpna

Po dvouměsíční betafázi vyjde 4. srpna 2017 rozšíření pro diablovku Path of Exile jménem The Fall of Oriath. Zatím ovšem pouze na PC, informace o betatestu verze pro Xbox One by se měly objevit v blízké době.

Novozélandské studio Grinding Gear Games kolem Chrise Wilsona oznámilo, že příběhové rozšíření tohoto akčního RPG přinese šest nových kapitol a novou Challenge League “Harbinger”. Na rozdíl od aktů šest až osm budou poslední dva vybalancovány až po vydání v reálném čase.

Ještě tento pátek spouští GGG nový systém správy pro kosmetické mikrotransakce. Nebude už třeba pracně prohlížet celý inventář, všechny skiny půjde najít pod slotem helmy.

Rozšíření bude stejně jako původní hra k dispozici zdarma. Pokud chcete vývojáře podpořit, můžete si pořídit více místa v inventáři nebo nové skiny.

Path of Exile: The Fall of Oriath podpoří již tak skvělou a úspěšnou hru, která je sice Free2Play, přesto ale férová a velmi zábavná.

Trailer Path of Exile: The Fall of Oriath

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na