Ubisoft čeká v Rainbow Six Siege 20 milionů hráčů už tento měsíc

Ve své telekonferenci se Ubisoft s investory podělil o velké úspěchy online střílečky Rainbow Six: Siege. Vydavatelský dům počítá s tím, že ještě tento měsíc dosáhne na metu 20 milionů registrovaných hráčů. 

Rainbow Six: Siege vyšel v roce 2015 a mezi hráči žádný větší zájem nevzbudil. Je tak důkazem, že ani hra, která není hitem hned po svém vydání, může díky pravidelným updatům a rozšířením jít hodně vzhůru. Nyní titul patří k úspěšným zástupcům svého žánru a přispívá k tomu, že 80 % tržeb Ubisoftu pocházelo v prvním čtvrtletí z onlinových obchodů.

Samozřejmě nemůžeme říct, že by Rainbow Six: Siege hrál podobný počet hráčů. Většina se registruje a vydrží jen chvíli. Přesto se hře pravidelně věnuje spousta hráčů.

Letos se Ubisoftu zatím daří velmi dobře. V podobě Ghost Recon: Wildlands má titul, který se zatím v tomto roce prodává vůbec nejlépe. Tento francouzský vydavatel tak velmi dobře těží i z her, od kterých se velké výkony nečekaly.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na