“Skyrim babička” se stane součástí hry ještě před svým debutem v The Elder Scrolls 6

83letá hráčka Shirley Curry, v Youtube komunitě známá také jako “Skyrim Grandma” se už brzy stane součástí své milované hry The Elder Scrolls 5: Skyrim. Skupina fanoušků této pařanky/youtuberky, která má na Youtube celých 775 000 předplatitelů, se rozhodla vytvořit modifikaci, jež z ní udělá hráčův doprovod.

  • Modifikace by měla vyjít ještě v lednu a bude podporovat jak Skyrim, tak Skyrim Special Edition.
  • Projekt schválila samotná “Skyrim babička” a dokonce se podílí na procesu vývoje, když připravila mnoho nových “voice lines”.
  • Ve hře bude především poskytovat různé komentáře k místům a situacím a v plánu jsou také jedinečné interakce s hráčem a dalšími NPC. Kromě toho dostane také dva jedinečné questy.
  • Její bojový styl vychází z jejích videí na Youtube. Babička tak bude klasickou barbarkou s obouručním mečem a lehkým brněním.
  • Pracuje se také na tom, aby in-game babička předčítala vybrané knihy.

Skyrim Grandma bude součástí The Elder Scrolls 6

Poté, co Shirley Curry v jednom ze svých videí spekulovala, že v době vydání dalšího dílu její oblíbené série jí bude možná už 88 let a že bude příliš stará na to, aby ho mohla hrát, odstartovali její příznivci petici, jež posbírala více než 50 000 podpisů. Cílem bylo dostat Skyrim Grandma do The Elder Scrolls 6.

V březnu 2019 pak Shirley postovala video, ve kterém je v družném rozhovoru s šéfem Bethesdy, Toddem Howardem a kde potvrzuje svou účast v dalším díle série.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 6 Prumer: 4.3]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na