Slavný vývojář Cliff Bleszinski zavírá krám. Jeho poslední hry LawBreakers a Radical Heights jsou propadáky

Dalo se to očekávat, ale vývojáři kolem slavného Cliffa Bleszinského neustále tvrdili, že se po neúspěchu online akce LawBreakers budou věnovat dalším výzvám. Nakonec ostatně překvapili docela překotným vydáním další hry Radical Heights, kterou nikdo nečekal. Jenže ani ta neuspěla podle představ.

Jak se nyní ukazuje, šlo zřejmě o poslední šanci, jak se studio Boss Key Productions mohlo zachránit. Kdyby battle royale akce Radical Heights ukousla aspoň nějakou část z obřího koláče popularity tohoto žánru, mohlo to dopadnout jinak. Jenže hráči titul odmítli, a tak Cliff Bleszinski nyní na Twitteru oznámil, že firma, jejímž byl šéfem, končí.

Navzdory ukončení činnosti Boss Key budou servery LawBreakers a Radical Heights fungovat nadále, tedy alespoň v blízké budoucnosti. Vzhledem k mizivému počtu hráčů obou titulů však zřejmě časem ukončí provoz také.

Cliff Bleszinski se do herního průmyslu vrátil po několikaleté pauze a teď odchází na další, časově blíže nespecifikovaný odpočinek. Hráči mu vděčí za hry jako Jazz Jackrabbit, Unreal Tournament nebo Gears of War.

https://twitter.com/therealcliffyb/status/996092708971274245

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na