Špičkový model Apple se bude jmenovat iPhone X, nikoliv iPhone 8

Tak to je překvapení! Dosud měli všichni za to, že Apple 12. září představí tři iPhone a sice: dvě vylepšené verze iPhone 7s a iPhone 7s Plus a samozřejmě špičkový velký model iPhone 8. Na internet však unikl gold master operačního systému iOS 11 a vše je najednou jinak.

V operačním systému je možné najít odkazy na nové iPhony. A podle nich se dočkáme hned dvou iPhone 8 a jednoho iPhone X. Jak je to možné? Zase tak složité to není – Apple tentokrát zkrátka přeskočí “eskové” verze, a přestože o ně v podstatě půjde, bude je nazývat rovnou iPhone 8 a iPhone 8 Plus. Novou vlajkovou lodí se potom stane právě iPhone X.

Menší zmatek v nabídce

Dávalo by to logiku, protože nový model je po třech letech prvním skutečně novým iPhonem a Apple to tímto způsobem chce zdůraznit. Dalších pár let na něm bude stavět, a tak bude mít čas přemýšlet o tom, jaké názvy zvolí do budoucna. Jisté je to, že kdysi přehledná nabídka iPhonů se stává poněkud zamotanou.

Zatím pochopitelně není nic oficiálně potvrzené – a až do úterý také nebude. Tento vývoj je však velmi pravděpodobný.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na