Stahujte zdarma ani ne rok starou akci World War Z

Foto: World War Z

Nad rámec tradičních dárečků se teď Epic Games Store vytasil s opravdu těžkým kalibrem. Zdarma totiž rozdává atraktivní akční titul World War Z, což je herní adaptace snímku z roku 2013 s Bradem Pittem v hlavní roli. To ale není příliš důležité. Mnohem důležitější je, že jde o povedenou dynamickou akci, ve které se postavíte hordám zombíků. Právě technologie jejich vykreslení po masách si získala velký ohlas, a jakkoliv toho hra nad rámec samotného střílení moc nenabízí, to samo o sobě je velmi záživné. Ne nadarmo se nástroj, v němž hra vznikala, jmenuje Swarm Engine.

World War Z má na svědomí zkušené vývojářské studio Saber Interactive, které hru vydalo teprve 16. dubna loňského roku. Titul tak ještě ani neoslavil první narozeniny a navíc se prodával nad očekávání dobře. Proto je překvapením, že si ho až do 2. dubna můžete přidat bezplatně do své knihovny na Epic Games Store. Pokud jste po něm pokukovali, ale dosavadních 35 EUR se vám zdálo příliš, teď už nemáte moc co řešit. Ostatně, do karantény se hodí kdeco, toto navíc i lehce tematicky.

World War Z – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na