Strategie Surviving Mars na videu ukazuje, jak bude vypadat kolonizace rudé planety

Vývojářské studio Haemimont Games získalo spoustu zkušeností s přípravou posledních dílů série budovatelských strategií Tropico. Zde ukázalo, že umí dělat motivující a dobře ovladatelné komplexní hry. Tyto znalosti teď v oboru zužitkuje, byť téma je zcela jiné než role diktátora tropického ostrova. V Surviving Mars budete stavět na nehostinném Marsu.

Cílem Surviving Mars je pochopitelně vytvořit na rudé planetě fungující lidskou kolonii a následně jí udržet v prosperujícím módu. Nejdůležitějším aspektem hry má být správa surovin. Kromě toho vás čekají různé výzkumné a vědecké směry, které budou mít na kolonii odlišný dopad. Díky tomu se Surviving Mars pyšní vysokou mírou znovuhratelnosti.

Vydavatel hry Paradox Interactive zveřejnil nový trailer, který ukazuje lidské kolonie pod obřími skleněnými kupolemi. Surviving Mars se může pochlubit stylovou, retro-futuristickou grafickou stránkou, která má připomínat sci-fi filmy ze 60. let. Vývojáři se nechali inspirovat například spisovatelem Isaacem Asimovem a uměleckými díly od Syd Mead.

Surviving Mars má vyjít v roce 2018 pro PC, Playstation 4 a Xbox One.

Surviving Mars – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na