Video z námořní hry Sea of Thieves vysvětluje, jak budou fungovat úkoly

Přestože Sea of Thieves patří mezi nejatraktivnější připravované hry, dosud její tvůrci ze studia Rare příliš nevysvětlovali jednotlivé mechanismy titulu. To se s přibližujícím se datem vydání mění a z přiloženého videa se dozvídáme více informací než kdy předtím. Tak si je sesumírujme.

Zdá se, že Sea of Thieves bude klást velký důraz na vaší reputaci u jednotlivých frakcí. Ve hře je několik frakcí s různými motivacemi a preferencemi. S tím, jak budete plnit jednotlivé úkoly a aktivity, bude se vaše reputace u těchto stran odpovídajícím způsobem měnit. Frakce jsou také nejdůležitějšími zadavateli misí, které jsou ve hře zvané “Voyages” a každá ze skupin nabízí jejich trochu jiný typ. Vyšší reputace pak zpřístupní zajímavější mise, za které pak získáte tituly a achievementy.

Vzhledem k tomu, že Sea of Thieves je online multiplayerovou hrou, můžete se spojit s dalšími hráči a vytvořit vlastní posádku. Pak můžete skupinově plnit “Voyages”, které má aktivní pouze jeden z hráčů. To znamená, že pokud budete hrát týmově, dostanete se i k misím, které by se vám s vaší reputací vůbec neodemkly.

Sea of Thieves – jak fungují mise

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na