Vyšlo akční RPG Fade to Silence. Nechá vás bojovat o přežití v zamrzlé pustině

Nestává se často, aby hra vyšla krátce po svém oznámení. Akčnímu survivalovému RPG Fade to Silence se to povedlo. Představeno bylo minulý týden a teď už si ho můžete koupit v předběžném přístupu na Steamu.

Fade to Silence pochopitelně stále není hotové a chybí mu řada prvků i obsahu. Z předběžného přístupu si už ale můžete udělat více než dobrý obrázek o tom, co vás vlastně čeká. A sice opravdový boj o přežití bez jakýchkoliv příkras. Základem bude vůbec si obstarat potřebnou obživu a základní materiály k vybudování provizorního přístřešku.

Kromě toho vás budou obtěžovat nadpřirozené kreatury a tu a tam se vám podaří potkat dalšího člověka, s nímž můžete zapříst rozhovor. V předběžném přístupu je obsažen už i velmi slibný dynamický systém počasí, který způsobí, že vás může nečekaně zastihnout děsivá sněhová vánice.

V rámci vydání Fade to Silence v Early Accessu se můžete podívat na nové video plné záběrů ze hry. S vydáním hotové hry počítá vývojářské studio Black Forest Games a vydavatel THQ Nordic na srpen 2018.

Fade to Silence – záběry z hraní

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na