Vikingská bojovka Rune: Ragnarok se ukazuje na nových screenech

Pokračování velmi brutálního a oblíbeného Rune z roku 2000 se brzy dočká pokračování Rune: Ragnarok. K němu po delší době vyšly nové obrázky.

Rune: Ragnarok jde ve stopách prvního dílu a slibuje atmosféru čerpající ze severské mytologie a především záživný boj na blízko. Velkou devizou hry by měl být otevřený svět.

Ve fiktivním severském prostředí na vás čeká spousta nebezpečí. Když přijde konec bohů a zánik světa (Ragnarok), začnou bohové, lidé a monstra bojovat o přežití. Hráč se v Rune: Ragnarok může přimknout k některému ze severského božského pantheonu a pomoct mu pak plenit vesnice a bojovat proti nemrtvým. Hráči by měli mít možnost pohybovat se po světě do značné míry svobodně a kromě toho si vytvářet vlastní zbraně.

Bohužel není známo, kdy by Rune: Ragnarok měl vyjít. Optimistické zvěsti mluví o příštím roce, pravděpodobnější je ale až rok 2019. Na hře pracuje vývojářské studio Human Head Studios, které stojí například za povedeným Prey.

Rune: Ragnarok – screenshoty

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na