Autoři Deus Ex připravují novou online hru. Příběhové hry odstaveny na vedlejší kolej

Deus Ex: Mankind Divided je zatím poslední hrou z líhně vývojářského studia Eidos Montreal. A pokud budeme věřit vyjádřením jeho šéfa Davida Anfossiho, půjde také o poslední hru, kterou tito tvůrci dělali dosavadním způsobem.

V Eidos Montreal vždy pracujeme na tom, abychom hráčům mohli přinášet napínavé a inovativní zážitky. Teď v našich hrách klademe důraz na online zážitky a snažíme se o kontinuální přinášení obsahu, který stojí za vzpomínku a je opravdu určující. Prostřednictvím interaktivity, která je online hrám vlastní, máme teď šanci naše herní světy rozvinout. Abychom toho mohli dosáhnout, připravujeme nové nástroje a týmy, které dokáží tyto ambice naplnit,” uvedl Anfossi ve svém prohlášení.

Co přesně to znamená, není úplně jisté. Velmi pravděpodobně ale v Eidos Montreal probíhají zásadní změny, které studio připravují na budoucnost herního průmyslu, která podle mnohých leží v online hrách. Firma tak nejspíš chystá nový online projekt a vše ostatní odstavila na vedlejší kolej.

Tomu by odpovídal i nedávný výrok Yosuke Matsudy, šéfa společnosti Square Enix, které Eidos Montreal patří, že se sice s pokračováním série Deus Ex počítá, ale zatím není na pořadu dne.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na