Telltale chystají nového Batmana. Bude se jmenovat The Enemy Within?

V Batman: The Telltale Series se do popředí vyprávění dostal Bruce Wayne. Tato epizodická adventura od Telltale Games se pokusila starému známému příběhu vtisknout čerstvou jiskru a hráčské publikum tím dokázala okouzlit.

Nyní se množí zprávy o tom, že by se netopýří muž měl do nočního Gothamu vrátit ve druhé sérii. Novozélandský orgán pro udělování věkové nálepky (Film and Video Labelling Body) ohodnotil projekt jménem Batman: The Enemy Within. Žádost přitom podal Kent Mudle, který na prvním Batmanovi pracoval jako Game Director.

Pokud si tento fakt spojíme s tím, že Telltale chce na blížícím se Comic Conu v San Diegu přijít s větším oznámením, množí se nám indicie na nového Batmana. Pro Telltale pokračování v projektu znamená dvoukolejnou obsluhu licencí od vydavatelství Marvel a DC. V podobě Guardians of the Galaxy (Strážci Galaxie) totiž má v rukávu i druhý komiks.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na