Temné Far Cry 6 představeno. Podívejte se na první trailer a obrázky

Foto: Ubisoft

Kubánské dobrodružství je oficiálně odhaleno. Ubisoft po zpackaném úniku, který prozradil vše podstatné dopředu, představil jednu ze svých nejdůležitějších her. Far Cry 6 se bude odehrávat ve fiktivní zemi, která je nezpochybnitelně inspirována romantickou, ale také velmi temnou představou Kuby. Věrohodnost celé záležitosti dodává angažování známého herce Giancarla Esposita, který si střihne roli totalitního “El Presidente”.

Herní svět Far Cry 6 veteránům série dá jistě vzpomenout na některé z předešlých dílů, zejména potom Far Cry 3. V kraibské Kubě svítí slunce, tropické palmy poskytují trochu stínu a porost je zelený a hustý. Kromě toho se můžete těšit na sídla a města, stejně jako pro zemi typická oldtimer vozidla.

Hvězdou Far Cry 6 je jednoznačně charismatický Giancarlo Castillo, kterého můžete znát ze seriálů Breaking Bad, Better Call Saul nebo The Mandalorian. Jeho vděčná role diktátora mu umožňuje ovládat národ proti jeho vůli. Důležitou roli navíc bude hrát také jeho syn, který je pravděpodobně mladou inkarnací legendárního Vaase právě z Far Cry 3.

Vzhledem k historii série asi příliš nepřekvapí, že se ve Far Cry 6 zhostíte role příslušníka odporu, který chce ukončit vládu Antona Castilla. Prezident se naopak snaží udržet u moci tím, že masivně investuje do armády. Jde zkrátka o klasický scénář Far Cry, kdy začínáte jako nula a postupně si budujete svou pozici.

Far Cry 6 vyjde 18. února 2021, a to napříč generacemi, tedy na PC (Epic Games Store, UPlay), Playstation 4, Playstation 5, Xbox One, Xbox Series X a Google Stadia.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
uroboros
Host
uroboros

Poslední co se dalo zahrát byla hra Far Cry 3( Far Cry 4 má mnohem horší příběh a kromě vrtulníčků nic nového, Primal je taková neandrtálská ,,mezi,,).Far Cry 5 má rád asi jen ten kdo nemá všech pět pokupě, protože to je neuvěřitelně debilní příběh, samej dement v kostkovaný košili zblblej jakousi,, bílou kytkou,, (logika tu nemá co dělat) MNo a ta švestka, jo šestka hm ,asi strčim hlavu do vlastního zadku a pak poznám temnotu, i když nerad bych křivdil.Prosím už konečně pro Far Cry R.I.P.