Temné upírské RPG Vampyr vyjde v červnu. Podívejte se na sérií lákavých videí

Vývojářské studio Dontnod Entertainment vytvořilo jedinečnou sérii čtyř videí, ve kterých zevrubnou formou prezentuje svůj chystaný titul Vampyr, který je jedním z nejočekávanějších RPG tohoto roku. 

Mnozí do něj vkládají opravdu velké naděje a těší se, že by mohlo jít o podobně skvělou záležitost, jakou kdysi byl Vampire: The Masquerade – Bloodlines. V případě Vampyr se však podíváte více do minulosti, konkrétně do Londýna v roce 1918. Vžijete se do role upíra Jonathana Reida, který pochopitelně disponuje patřičnými schopnostmi. Svět hry bude dosti nehostinný a hráč se bude moct rozhodnout, zda si bude počínat spíše mírumilovně nebo brutálně. Veškerá rozhodnutí však budou mít své důsledky.

Dlouhou dobu nebylo jasné, kdy Vampyr vyjde. Autoři už ale zjevně finišují, a tak zveřejnili datum vydání, které je stanoveno na 5. června 2018. Hra vyjde na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Vampyr – videosérie o hře

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na