Terminator: Resistance v 10 minutách hraní a traileru

Terminator: Resistance byl před pár týdny oznámen zčistajasna, což vyvolalo přinejmenším zdvižená obočí ohledně toho, zda to vydavatel Reef Entertainment s touto akcí se slavnou licencí myslí vážně nebo se jen chce svézt na vlně zájmu o nový snímek Terminátor: Temný osud. Při pohledu na volbu vývojářského studia, kterým je polský Teyon, už bychom měli mít dost indicií k tomu, abychom mohli vyslovit hypotézu, že půjde o druhou, tedy pro hráče méně příznivou možnost. Teyon totiž před pár lety spáchal příšernou hru Rambo: The Video Game, za kterou by měl být vyobcován z herního průmyslu.

Jenže v podobě Terminator: Resistance dostává druhou šanci. Postaví vás v ní do role Jacoba Riverse, kterého nahání Skynet. V novém desetiminutovém videu z hraní se můžete podívat na počáteční fázi hry, ve které si trochu zastřílíte a také trochu zaplížíte před terminátory modelu T-800, na které byste zatím nestačili. Je otázkou, zda autoři hru trochu nepřekombinovali, když do ní vložili různé postavy, jež je třeba chránit a eskortovat. Zároveň se hráč bude muset rozhodovat, což má mít vliv na další dění.

Přitom by Terminator: Resistance vlastně mohl být přiznanou béčkovou střílečkou a nehrát si na komplexní titul a u toho pochopitelně pokazit všechno možné, což v tomto případě docela vážně hrozí.

Terminator: Resistance se odehrává 30 let po převzetí moci Skynetem a ukazuje tak temnou budoucnost světa, které se hrdinové filmů vždy snažili zabránit. V této budoucnosti roboti jdou po zbytcích lidstva a T-800 stojí za každým rohem.

Terminator: Resistance vychází 15. listopadu 2019 na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Terminator: Resistance – záběry z hraní

Terminator: Resistance – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 3]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na