The Horus Heresy bude tahovou strategií v universu Warhammer 40K

Ještě než nás fanoušci začnou kamenovat: dobře víme, že se Horova hereze odehrává deset tisíc let před Warhammerem 40.000, ale co to v jeho chápání času je, že ano. Navíc se počítá do širšího kánonu tohoto univerza.

The Horus Heresy – Betrayal at Calth je další hrou, která využívá licence Warhammeru 40.000 a popravdě už jich je tolik, že v tom začíná být pěkný guláš. Jen před pár dny byla oznámena jiná strategie – Warhammer 40.000: Gladius – Relics of War.

Tento titul se ale dost možná bude těšit větší pozornosti, už jen proto, že bude hratelný také s pomocí virtuální reality. Podporovat bude HTC Vive a Oculus Rift – to vše výhradně na PC.

Kampaň i multiplayer

The Horus Heresy – Betrayal at Calth se odehrává – jak už název napovídá – na planetě Calth, kde spolu bojují znepřátelení Space Marines. Hráč se chopí hrdiny, který se jmenuje Magos Ohmnal Sarc a vede Ultramarines věrné Imperátorovi. Příběh pochází z pera Roba Sanderse, který ho už použil v románové sérii o Horově herezi.

Půjde o taktickou tahovou strategii, ve které si užijete 24 misí singleplayerové kampaně, ale také multiplayerové bitvy. Vývojářské studio Steel Wool chce The Horus Heresy – Betrayal at Calth brzy poslat do předběžného přístupu na Steamu, ve kterém bude k dispozici pět sólových misí a čtyři multiplayerové mapy hratelné ve dvou módech.

The Horus Heresy – Betrayal at Calth – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na