The Last of Us Part 2 nebude mít řada fanoušků prvního dílu ráda

V průběhu akce Playstation Experience bylo pochopitelně jedním z největších témat také to, jak to aktuálně vypadá s pokračováním hitu The Last of Us. Autoři se trochu víc rozpovídali o postavách, prostředí, posledním traileru, ale také o tom, že někteří fanoušci prvního dílu nebudou mít The Last of Us Part 2 rádi.

The Last of Us Part 2 se bude z větší části odehrávat v americkém Seattlu. V posledním traileru byly k vidění nové postavy Kara a Lev. Oba sourozenci se chtějí dostat z tenat náboženské sekty a jsou zrovna na útěku. Přitom se ale musí spojit s někým, koho vlastně nenávidějí. Ve hře by měly být hranice mezi dobrem a zlem velmi rozostřené a hráči se budou většinou pohybovat v šedé zóně. Hlavní hrdinové chtějí spravedlnost, ale co to pro každého z nich znamená, to se teprve uvidí.

Výrazný vývoj postav

Vývojářský tým The Last of Us Part 2 si je už teď vědom, že některým fanouškům prvního dílu se dvojka líbit nebude. Souvisí to s tím, že při vyprávění příběhu zkouší něco nového a neobvyklého, co teď ale ještě nechtějí prozrazovat. K tomu se přidává i skutečnost, že žádná z postav ve hře není takzvaně “jistá”. Ani Ellie a Joel. Vývojáři chtějí jednoduše vyprávět příběh, který se pro jednotlivé postavy jeví jako správný a posouvá vývoj jejich charakterů. Budou růst a vyvíjet se.

Momentálně je The Last of Us Part 2 hotovo z 50 až 60 procent a všichni, kdo hru v tomto stavu viděli, byli prý naprosto unešení. Titul vyjde exkluzivně pro Playstation 4.

The Last of Us Part 2 – trailer

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na