The Sims 5 budou sázet na online a sociální prvky

The Sims 4 už je na scéně pěkných pár let, a přestože jde stále slušně na odbyt, pomalu se začíná mluvit o dalším dílu. Aniž by ho explicitně potvrdil, pohovořil o něm také šéf společnosti Electronic Arts, Andrew Wilson. Ten uvedl, že další díl série bude kladen větší důraz na multiplayerové prvky a sociální interakce s ostatními hráči.

The Sims 5 Online?

Zatímco vývojářské studio Maxis dále přemýšlí o The Sims pro příští generaci – nadplatformové v cloudovém světě – buďte ujištěni, že vždy budeme věrní našim motivům. Chceme se ale soustředit na pojmy sociální interakce a soutěže, což jsou věci, které byly před mnoha a mnoha lety k vidění v The Sims Online. Jsme z toho nadšení, protože tahle hra skutečně nemá konkurenci ve své kategorii. Jsme toho názoru, že jde o obrovskou růstovou šanci na řadu let dopředu,” uvedl Andrew Wilson v telekonferenci s investory.

To samozřejmě a priori neznamená, že The Sims 5 budou hned MMO hrou. Ostatně, to už příliš nefungovalo ve zmíněné The Sims Online, která nakonec zapadla. Prakticky jisté je ale to, že se dalšího dílu série dočkáme a že bude obsahovat online prvky.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 5 Prumer: 3.6]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na