The Walking Dead je po krachu Telltale zpět. Podívejte se na trailer třetí epizody závěrečné sezóny

Navzdory nešťastnému krachu kdysi úspěšného vývojářského studia Telltale Games se fanoušci adventurní série The Walking Dead přeci jen dočkají svého velkého finále. Slibuje to trailer na třetí z celkem čtyř epizod The Walking Dead: Final Season. Epizoda nese podtitul Broken Toys a pochopitelně v ní hlavní roli hraje Clementine. Krátká sekvence pak napovídá, že se setkáme s jedním starým známým, pravděpodobně v rámci snu.

Poté, co Telltale Games zkrachovalo, se zdálo, že jedna z jejich nejúspěšnějších sérií zůstane nedokončena. Nakonec jí ale po určité přetahované získalo studio Skybound Games, což je herní větev společnosti Skybound. Za ní nestojí nikdo menší než Robert Kirkman, tedy duchovní otec celého univerza The Walking Dead. Kuriózním způsobem se tak hra dostala domů.

Předchozí epizoda Suffer the Children vyšla 25. září 2018 a ta třetí by měla vyjít 15. ledna 2019. Čtvrtá epizoda bude následovat později. Kdo by si chtěl sérii zakoupit teprve nyní, najde už ji pouze v Epic Store, kterému se krátce po spuštění daří přetahovat menší herní tvůrce ze Steamu. Hráči, kteří si finální sezónu zakoupili už dříve, dostanou nové díly standardně přes Steam.

The Walking Dead: Final Season – Broken Toys – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na