Trials Rising oznámeno. Motorkářské závody plné překážek a triků vypadají slibně, podívejte se na video a screenshoty

Společnost Ubisoft oznámila nový díl oblíbené závodní série Trials. V případě Trials Rising jde o klasické pokračování, kdy dostanete více již známého pokrmu, možná s trochu jiným kořením. Ale fanouškům Trials by to nemělo vadit, protože ti nemají nikdy dost nových šikovnostních výzev.

Jednu novinku Trials Rising přeci jen přináší: budete se projíždět po celém zeměkouli. Autoři konkrétně jmenovali Yellowstoneský park, Eiffelovu věž nebo výšiny Mount Everestu, což zní jako více než atraktivní lokality. Díky komunitním funkcím budou hráči upozornění na to, že některý z hráčů na dané mapě překonal jejich rekord.

Ve dvou na jedné motorce

Nový je také lokální multiplayerový mód, který se jmenuje Tandem. To je hodně zajímavý experiment, protože oba hráči se dělí o jednu motorku, přičemž jeden se stará o rychlost a druhý o vyvážení. V takovém případě pochopitelně hodně záleží na domluvě, abyste překonali nejrůznější překážky.

Autoři pro Trials Rising slibují také bohaté možnosti přizpůsobení. Můžete si tak individualizovat celé outfity a motorky. Nesmí chybět ani tradiční editor tratí, který bude větší než kdy dříve. Jinak se můžete těšit na známé módy jako jednotlivé jízdy, lokální kooperaci a online multiplayer.

Trials Rising vyjde v únoru 2019 na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Trials Rising – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na