Ubisoft představil herního asistenta Sama. Co bude umět?

Společnost Ubisoft chce hráčem nabídnout osobního asistenta, který bude mít za úkol vylepšit jejich herní zážitek. Software se aktuálně nachází ve fázi otevřené bety a je možné ho v anglickém jazyce využívat v Kanadě prostřednictvím Ubisoft Club App. Mezinárodní uvedení je plánováno na příští měsíce.

Prostřednictvím Sama budete mít možnost vyhledávat spoustu informací o hrách, například jejich datum vydání, trailery nebo easter-eggy, případně diskutovat s dalšími hráči o titulech Ubisoftu. Sam vás vždy nasměruje na patřičné místo na webu společnosti nebo jinde na internetu.

Sam vám poradí

Funkce asistenta Sama budete moct využívat pomocí textového či hlasového zadání, přičemž software bude vždy propojen s vaším účtem u Ubisoftu a bude mít kupříkladu přístup k vašim posledním bitvám ve hrách, které vám pak pomůže analyzovat a dá nějaké ty tipy. Asistent rozpozná, kde máte problémy a poskytne vám videotipy z komunity.

Sam je postaven na technologii Dialogflow Enterprise Edition a nápomocný bude také pro vývojáře, protože ti budou moct lépe analyzovat akce a potřeby hráčů.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na