Dlouhé záběry z hraní Kingdom Come: Deliverance ukazují titul v plné parádě

Nový trailer Kingdom Come: Deliverance se snaží představit co nejvíce herních aspektů tohoto chystaného titulu, který má ambice stát se největší RPG událostí roku.

Na videu se můžete podívat například na to, jak funguje boj pomocí mečů nebo prostřednictvím luku a šípu. Kromě toho se seznámíte s interfacem a dostanete vysvětlení, jak funguje systém léčení a příprava užitečných nápojů.

Trailer vás vezme také na cestu světem Kingdom Come: Deliverance (koupit hru) a představí řadu NPC postav. Vzhledem k tomu, že lidé mají standardní režim, kdy ve dne pracují a v noci spí, můžete to v temnotě zkusit také jako zloděj. To probíhá složitěji než by se na první pohled mohlo zdát. Jednu z hlavních rolí zde hraje páčení zámků, a pokud budete dopadeni, můžete použít svou výřečnost nebo pověst a zkusit se vymluvit.

V pozdější části videa na vás čeká seznámení s výzbrojí, alchymií a také nejrůznějšími perky. Pokud nebudete chtít cestovat standardně po svých nebo na koni, můžete využít také systém rychlého cestování, který vám autoři rovněž představí.

Internetová komunita momentálně řeší kauzu nařčení hlavního vývojáře Daniela Vávry ze sexismu a rasismu. Část hráčů dokonce vyzývá k bojkotu hry, která podle nich vyjadřuje velmi subjektivní a nacionalistickou podobu středověkých českých zemí.

Kingdom Come Deliverance – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

4
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Petr
Host
Petr

***komentář odstraněn – důvod: hanlivý obsah***

Jan Belka
Host
Jan Belka

***komentář odstraněn – důvod: hanlivý obsah***

Tomáš
Host
Tomáš

***komentář odstraněn – důvod: hanlivý obsah***

sonyk
Host
sonyk

***komentář odstraněn – důvod: hanlivý obsah***