Ujetá akce Rage 2 vyjde v květnu a bude plná vedlejších aktivit. Podívejte se na nový trailer

Nový trailer z chystané ambiciózní akce Rage 2 byl na The Game Awards 2018 poněkud ve stínu nových odhalení, mezi kterými vynikají zejména The Outer Worlds a Far Cry New Dawn. Druhý jmenovaný titul je navíc Rage 2 dosti podobný. Přesto si tato hra zaslouží svou porci pozornosti, protože podle všeho má co nabídnout.

Tento postapokalyptický titul nabídne vedle hlavní příběhové linky spoustu vedlejších aktivit. Jak to tak vypadá, je mapa hry doslova prošpikovaná různými minihrami a postranními úkoly, kterým se sice nemusíte věnovat, ale které by rozhodně měly být dostatečně zábavné na to, aby stálo za to se jimi zabývat. Herní dobu pak dokáží výrazně prodloužit.

Z prvního dílu Rage se například vrací arénová hříčka Mutant Bash TV, ve které musíte coby gladiátor bojovat proti mutantům, a to na život a na smrt. Chybět nebudou ani závody s různými vehikly ve stylu Mad Maxe.

V traileru Rage 2 jsou k vidění také nanotrite schopnosti jako energetický štít, power údery či gravitační granáty, které k sobě dokáží nepřátele přilepit.

Na závěr video prozradí důležitou informaci, a sice, že Rage 2 vyjde 14. května 2019, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Rage 2 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na