Ukecané RPG Pillars of Eternity 2: Deadfire v češtině nevyjde. Informace o prvních DLC jsou venku

Očekávané RPG Pillars of Eternity 2: Deadfire do české distribuce uvede společnost Cenega. Titul od talentovaného vývojářského studia Obsidian Entertainment vyjde 8. května na PC. 

Kdo by v případě podobně rozsáhlého a textově náročného RPG očekával české titulky, bude zklamán. Hra vyjde v anglické verzi, která obsahuje kompletní anglické namluvení, jak nedávno informovali sami autoři. Pillars of Eternity 2: Deadfire je silně zaměřené na příběh a dialogy, proto se cílové publikum absencí české lokalizace docela smrskne jen na solidní angličtináře.

Vydáním hry dobrodružství nekončí

Tvůrci také zveřejnili informace o prvních třech DLC, tedy rozšířeních, které mají pro Pillars of Eternity 2: Deadfire v plánu.

První přídavek nese název Beast of Winter a vyjde v červnu 2018. Dostanete se v něm na nový ostrov, kde jakási sekta střeží prastaré tajemství. Budete cestovat také do takzvaného “Beyond”, tedy jiné dimenze, kterou ovládají staré síly.

V září bude následovat rozšíření Seeker, Slayer, Survivor, které opět představí nový ostrov. Na něm vás čeká prověrka vašich bojových schopností, zatímco budete hledat staré artefakty střežené místními kmeny.

Ve třetím DLC The Forgotten Sanctum, které vyjde v listopadu, budete pomáhat velkým kouzelníkům z Eory. Ale můžete jim opravdu věřit, když budete odhalovat dlouho střežená tajemství? Vaše rozhodnutí ovlivní souostroví Deadfire navždy.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na