Úžasně vypadající akce Metro: Exodus v 18 minutách hraní. Nebezpečí číhají na každém rohu

Pokud patříte mezi milovníky akcí hraných z pohledu první osoby, pravděpodobně máte Metro: Exodus už nějakou dobu v hledáčku a jistě vás zarmoutil nedávný odklad hry z konce letošního roku na začátek toho příštího. Nejnovější dlouhé záběry přímo z hraní by měly přesvědčit i ty největší pochybovače o tom, že tady se chystá skutečně zajímavý titul.

Metro: Exodus už na tvorbu Dmitrije Gluchovského navazuje jen volně, protože hlavního hrdinu série Arťoma vyhání z tunelů moskevského metra do ruských plání zdevastovaných nukleární válkou. Hra má vytvářet iluzi otevřeného světa, byť o standardní open-world nepůjde. Budete se pouze pohybovat po rozlehlých otevřených areálech, které budou nadále rozdělené nahrávacími obrazovkami a mezi nimiž budete cestovat vlakem Aurora. Těšit se však můžete na dynamické střídání dne a noci.

Z videa Metro: Exodus je patrné, že pocit z akce bude standardně velmi dobrý, což předvedly už předchozí díly. Některé situace bude lepší řešit tichým způsobem a předpřipravit se tak na otevřenější střet, který v takovém případě nebude natolik náročný.

Metro: Exodus – video z hraní

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor a hlavní recenzent serveru Gamebro.cz. Jinak vášnivý sběratel starých herních konzolí a her.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na