Válka Jokerů – Jared Leto chtěl zabránit filmu s Joaquinem Phoenixem

Herec a představitel Jokera ze snímku Suicide Squad, Jared Leto, to nemá jednoduché. Jeho pojetí zlovolného klauna ve snímku z univerza DC sklidilo u kritiků a fanoušků jen malé pochopení a dá se tak říct, že Leto v roli pohořel. Vědělo to pravděpodobně i samotné studio, které ještě před uvedením snímku do kin některé scény s Jokerem vystříhalo.

Šanci zazářit jako Joker tak v samostatném snímku dostal jiný herec – Joaquin Phoenix, který se role zhostil s velkou grácií a ještě před uvedením filmu se o něm spekulovalo jako o velkém favoritovi na Oscara, což pak svým výkonem jen potvrdil.

Jak ale nyní uvádí americký magazín The Hollywood Reporter, probíhala v zákulisí jakási válka Jokerů. Jared Leto totiž od samého počátku nebyl nadšen tím, že by v samostatném filmu o Jokerovi měl hrát někdo jiný než on. Herec dokonce zašel tak daleko, že chtěl přípravy nového DC snímku zastavit. Pověřil prý své agenty, aby udělali vše pro zastavení produkce Jokera režiséra Todda Philippse.

Kromě toho Leto obvinil studio Warner Bros., že ho k účasti na Suicide Squad zlákalo právě výhledem na sólový film s Jokerem, ve kterém si měl zahrát. Původně byl na červen 2018 skutečně v plánu takový film s Jaredem Letem v hlavní roli. Letos pak podle starých plánů měl jít do kin film s Jokerem a Harley Quinn.

Nic z toho ale nenastalo a Leto se tak stal pouhým epizodním Jokerem, na kterého si těžko někdo vzpomene. Figurovat už nebude ani v chystaných filmech Suicide Squad 2 a Birds of Prey, kde se měl původně objevit.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 5 Prumer: 3.6]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na