Valve dorazí na veletrh Gamescom. Co chtějí tvůrci Half-Life představit za nové hry?

Společnost Valve se zúčastní letošního veletrhu Gamescom v Kolíně nad Rýnem, a to v roli vystavovatele. Bude tak mít na hlavní ploše svůj stánek, ve kterém chce prezentovat svou tvorbu. To zní velmi slibně, jediným problémem je, že zatím nevíme, co za tituly chce Valve ukázat.

Jako velmi pravděpodobná se jeví přítomnost již oznámeného titulu Artifact: The Dota Card Game, kdy bychom se mohli konečně dozvědět termín vydání této karetní hry na motivy oblíbené Doty. Šéf Valve přitom u fanoušků tvorby tohoto studia již před časem vzbudil velká očekávání, když prohlásil, že “Artifact je pouze první z mnoha her“, které Valve aktuálně připravuje.

Na Gamescom 2018 by v barvách Valve mohla zavítat také adventura In the Valley of Gods od vývojářského studia Campo Santo, které Valve nedávno koupilo. Přeci jen ale čekáme ještě něco většího, co by dostálo pověsti tvůrců legendárního Half-Life. Nutně však nemusí jít rovnou o Half-Life 3.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

3
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Pavel T
Host
Pavel T

Mam otázku kolem BioShock 4 myslíte že vyjde a bude tak skvělá jak předchozí 3 díli

Jaroslav Crha
Host
Jaroslav Crha

bež do zadele s bioshockem. Doufám že už se na to vyprdli.

Pavel
Host
Pavel

Představí 5 deskovek na motivy svých PC her – HL, L4D, Portal – variace pexesa, žolíků a černého Petra (kdo jiný než Gordon Freeman) 😀 😀
škoda…