Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 se opozdí. Tvůrci nechtějí opakovat chyby prvního dílu

Vydání očekávaného pokračování Vampire: The Masquerade – Bloodlines z roku 2004 bylo odloženo. Hra měla původně vyjít v prvním čtvrtletí roku 2020, nyní však vývojáři zveřejnili informaci, podle které si na ní budeme muset počkat o něco déle.

„Potřebujeme více času, abychom vám mohli nabídnout hru, na kterou všichni čekáte,“ napsali ve svém společném prohlášení tvůrci Andy Kipling and Brian Mitsod. „Ačkoli stále počítáme s vydáním hry v roce 2020, nakonec jsme se rozhodli obětovat dříve ohlášený termín ve prospěch kvality.“

Zdá se, že vývojáři nechtějí, aby se opakovala situace, která nastala po vydání prvního dílu. Ta byla bezpochyby skvělá, ale po vydání trpěla nemalým množstvím technických problémů, jež byly způsobeny příliš uspěchaným uvedením na trh.

„Během posledních měsíců nám došlo, že pokud se budeme držet původního termínu vydání, riskujeme zopakování chyb, k nimž došlo u prvního dílu,“ píše se dále v prohlášení.

Nové datum vydání zatím nebylo více upřesněno. Pozitivní je, že i společnost Paradox, která bude hru vydávat, má dle všeho zájem na tom, aby výsledný produkt byl co možná nejlepší a nezdá se, že by na autory nějakým způsobem tlačil.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 – Trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 3 Prumer: 5]

Fanoušek klasických point and click adventur, filmů Davida Lynche a nových technologií všeho druhu. Jinak dlouholetý nezávislý žurnalista a copywriter, který vystřídal řadu tištěných i internetových magazínů.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na