Výborná příběhová hra Oxenfree po omezenou dobu zdarma

Příval vynikajících herních titulů, které je možné získat zdarma, stále nekončí. Tentokrát svou troškou do mlýna přispělo nezávislé vývojářské studio Night School, které po omezenou dobu k bezplatnému stažení uvolnilo hru Oxenfree.

Oxenfree přitom platí za jednu z nejlepších příběhových her poslední doby – vyšla teprve loni. Kromě příběhu se autoři soustředili na originální audiovizuální zpracování, které kombinuje analogové s digitálními prvky.

Zahrajete si za Alexe, který se se skupinou kamarádů ocitl na ostrově, jež znenadání postihne paranormální síla. Je třeba přijít na to, o co se jedná. Ve hře se budete volně pohybovat a zabředávat do nejrůznějších konverzací, které vedete přímo, nikoliv formou neherních sekvencí.

Autoři zjevně chtějí ukázat, že umí a nalákat tak na svou chystanou hru Afterparty, kterou oznámili před několika dny. Oxenfree můžete zdarma stahovat v PC verzi na platformě GOG.com, a to až do 21. prosince.

Na Steamu se hra těší výbornému hodnocení 9/10.

Oxenfree – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na