Vychází akční RPG Code Vein. Recenze jsou pozitivní

V nepříliš vzdálené budoucnosti přináší záhadná katastrofa zkázu světa tak, jak ho známe. Mrakodrapy sahající do nebes, které byly považovány za symbol prosperity, se proměnily v opuštěné hrobky lidské minulosti. V samotném centru destrukce se ukrývá společnost zmrtvýchvstalých zvaných Vein. V této poslední pevnosti bojuje o život několik přeživších, kteří jsou obdaření darem síly výměnou za své vzpomínky a neovladatelné touze po krvi. Oddejte se naplno krveprolití a riskujte, že se stanete jedním ze Ztracených – krutým démonem postrádajícím kapku lidskosti.

Code Vein je akční RPG z pohledu třetí osoby, v níž se ocitáte v roli Revenanta. Vaším posláním je odhalit ztracené vzpomínky a uniknout z šílené nové reality. Ve světě Code Vein číhá nebezpečí na každém kroku, je plný krutých nepřátel a monstrózních bossů, kteří prověří Vaše bojové schopnosti.

Code Vein svým pojetím připomíná legendární Dark Souls. Přináší však řadu atraktivních prvků, jako například kooperativní hraní, do kterého se můžete pustit s počítačem řízeným parťákem nebo kamarádem. Velkou roli hrají jedinečné schopnosti a také sbírání a používání nejrůznějších předmětů.

Tip na článek:  Akce Code Vein představuje upírskou základnu a spojenecké charaktery

Hodnocení hráčů na Steamu je v případě Code Vein velmi pozitivní. Průměr z přibližně 1500 recenzí činí slušných 82 %. Pokud jde o odborné kritiky, zde už je to trochu horší. Aktuálně se průměrné hodnocení z recenzí na serveru Metacritic drží na 70 %.

Code Vein vychází na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Code Vein – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na