Vychází brutální Postal 4. Trailer sledujte jen na vlastní nebezpečí

Pokud jste měli zato, že svou brutalitou nechvalně proslulá série Postal nemá v dnešním politicky korektním světě už co dělat a že to autoři beztak zabalili po nepovedené trojce, zřejmě budete překvapeni oznámením hry Postal 4: No Regerts. A nejenom tím. Autoři z vývojářského studia Running With Scissors nelenili a ihned po oznámení hru poslali do předběžného přístupu na Steamu, kde už si ji můžete pořídit.

Nečekejte, že by se Postal 4: No Regerts od kořenů série nějak vzdálil. Opět se chopíte chlápka jménem “Postal Dude” a začnete rozsévat chaos, tentokrát v novém městě, kterým je hazardem prošpikovaný Edensin kdesi v buranské Arizoně.

Kromě klasických zbraní můžete k ničení okolí využívat celou řadu velmi neortodoxních metod, které jsou k vidění v traileru, jenž si ale přehrajte jen na vlastní nebezpečí, protože některé záběry jsou vskutku šokující. Nechybí ani správně úchylné vozítko “mobility scooter”.

Sami autoři tvrdí, že Postal 4 navazuje přímo na “nejhorší hru všech dob” Postal 2. Tím je řečeno, že zpackaný Postal 3 raději ignorují. A jak se zdá, navázat na oblíbený druhý díl se rozhodně povedlo, protože hráči titul na Steamu hodnotí velmi kladně. Průměr z více než pěti stovek hodnocení je skvělých 89 %.

Postal 4: No Regerts – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 10 Prumer: 4.5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Tom
Host
Tom

Vím že to není nic vážneho ale zkuste si přečíst jak se ta hra jmenuje.