Servery Fortnite jsou zcela vypnuté, černá díra zmizela. Kdy bude možné hrát?

Ne, Fortnite stále ještě není možné hrát. Trpělivost přitom hráčům začíná pomalu docházet, pokud můžeme soudit z nejrůznějších internetových fór. Nefunkčnost hry už aktuálně nelze svádět na černou díru, která od neděle blokovala servery. Ta už totiž zmizela a servery byly odpojeny ze sítě.

Proto není možné Fortnite ani spustit a sledovat černou díru. Vypadá to tedy, že event zvaný “The End” je u konce a probíhají poslední přípravy ke spuštění Fortnite: Chapter 2. Epic Store už umožňuje download datového balíčku, který pravděpodobně obsahuje obsah sezóny 11, respektive první sezóny druhé kapitoly.

Přesto se dá předpokládat, že už dnes by Fortnite mohlo být opět hratelné. Obvykle potřebují updaty přibližně dvě až čtyři hodiny, než se zcela nahrají. Vzhledem k velikosti této změny, která zahrnuje zcela nový ostrov, počítáme spíše s delším časem, ale přesto – někdy mezi 12:00 a 14:00 by servery mohly být opět online.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na