Diablo Immortal má nečekaně vyjít už za pár dní

Za normálních okolností by bylo uvedení nové hry od Blizzardu obrovskou záležitostí, na kterou by byly namířeny pomyslné objektivy všech herních médií. Jenže ústup tohoto studia ze slávy dokládá i skutečnost, že o Diablo Immortal nikdo příliš zájem nejeví. Když Blizzard tuto mobilní hru s velkou parádou představil na loňském BlizzConu, zažil do té doby nevídaný shitstorm. Nutno dodat, že neprozíravými kroky si ho od té doby ještě párkrát zopakoval, naposledy když tvrdě postihl politické vyjádření jednoho z profesionálních hráčů jeho titulů.

Tip na článek:  Blizzard představil Diablo Immortal. Není to vysněný čtvrtý díl, ale mobilní hra

Každopádně, velký čínský portál d.163.com uvádí, že vydání Diablo Immortal je plánováno na 25. října 2019, tedy už za pár dní. Není však známo, zda půjde o betatest nebo regulérní hotovou hru, případně zda nejde o datum vydání pouze pro Čínu. Jak se totiž ukazuje, Diablo Immortal je titulem cíleným především na tamní masové publikum. Ostatně, Blizzard poskytl především značku a nejrůznější prvky, zatímco za vývoj je zodpovědné studio NetEase.

Pokud by se však zmíněné datum potvrdilo, znamenalo by to, že Diablo Immortal vyjde ještě před BlizzConem. Jedna ze spekulací přitom měla za to, že firma hru vypustí na této své každoroční akci. Ale její zástupci zjevně uvážili, že jim za to další pravděpodobná vlna kritiky nestojí, a tak hru raději spustí “potichu”.

Blizzard však už pro BlizzCon naznačil několik velkých oznámení a překvapení. Aby vyrovnal loňské faux pas, musel by představit alespoň Diablo 4, o čemž se stále hlasitěji spekuluje. Hra už je prý delší dobu ve vývoji a někteří zaměstnanci firmy si ji mohli vyzkoušet.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 5 Prumer: 3]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

8
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Tojejedno
Host
Tojejedno

Tak za pár dní jo ? Zajímavá informace když se kouknu na ten datum kdy je to napsané 😀 😀 díky za Super info

Ale čau
Host
Ale čau

Is this an out of season april fools joke?

Johny
Host
Johny

Na klasické pc verzi D3 mám okolo 100 hodin – odehrál dvě sezony,získal pár odměn,vyhuntřil skryté questy, udělal pár stovek paragonů na každé postavě a odehrál do plna asi 3 charaktery, kdy asi nejvíc mě zaujal šaman. Po tomto všem je znovu hratelnost D3 takřka nulová a 100 hodin na takové hře je podle mě dost málo . Neříkám ,že sem třeba dokončil Cube ,nebo vyleveloval všechny typy gemů ,ale už to zkrátka netáhne. Když to shrnu…nechápu čím může být DI na této platformě vůbec zajímavé

Dahakere
Host
Dahakere

Já naposledy hrál tak před rokem a půl. Přestal jsem hrát kvůli tomu, že tým co dělá patche Do té doby jsem se s pauzami do té hry pravidelně vracel a jelikož jsem po vydání datadisku postavy smazal a mazal je kvůli sezonám (než přidali rebirth), tak nemám údaje o mé herní době (odhadem 2000h bych tak řekl minimálně). Hrál jsem ode dne vydání to je rok 2012, pokud si správně pamatuji, tedy +-6 let. Znovuhratelnost to má daleko lepší, než všemi milované D2, ale o to tu nejde. DI může být zajímavé tím, že žádná pořádná diablovka na mobilu… Číst vice »

Hermis
Host
Hermis

Hadam ze samana kazdy pochopil krome tebe. Spis mi uslo co se ve tvem pribehu stalo s tymem co dela patche…

Dahakere
Host
Dahakere

Sorry psal jsem to narychlo v práci a po vyrušení jsem zapomněl dopsat větu. Jde o to že tým co dělal patche pochopil balance hry tak, že to co bylo slabé tomu ve statech přidal jednu 0 (takže místo 100% tveho dmge to dávalo 1000% a tak to bylo furt dokola až ty čísla byly zbytečně přehnané). Jinak shamana nepochopí nikdo, protože nic takového tam není. Pokud myslí Witch Doctora, který je k shamanovi nejblíže, tak nevidím duvod měnit jeho označení. 🙂

Johny
Host
Johny

Ani by mě nenapadlo ,že někdo nepochopí jaký charakter tím myslím.Ovšem ,že jsem myslel Witch Doctora ,stačí si za něj zahrát a myslím ,že bude hned každému jasné ,že to je prostě šaman ,zkrátka to je jen český překlad…žádné označení tím neměním . Nějak zvlášť si nepotrpím na takové puntičkářství 🙂 . Každopádně já nemám proti D3 nic….D1 a D2 byly moje srdcovky.Ale D3 jsem si poprvé zahrál ,až po odehrání asi 1000h v Grim Dawn takže cca v 2017 což už bylo asi více dolazené . D3 má určitě velký skill ve zpracování a u věcí jako transmutace,cube,adventure mode,rifty,apod…Hráči… Číst vice »

Dahakere
Host
Dahakere

V Grim Dawn mám necelých 300 hodin. Začal jsem to hrát právě po D3 a je to skvělá hra, do které se taky občas vracím, ale už mi čas nedovoluje tam strávit takovou dobu jako v D3, který jsem začal hrát po vydání a to jsem byl na střední. A ano komu nesedne D3, tak GD je momentálně nejlepší alternativou. K oběma hrám své výtky, ale i když jsou to hry stejného žánru, tak obě na to jdou úplně jinak a to je dobře, nikdo nepotřebuje 1:1 kopie. GD jsem teda ještě nehrál to druhé rozšíření, tak nevím jak je… Číst vice »