Fortnite opět běží. Užijte si Chapter 2, která je úplně jiná

Tak se naplnily naše odhady o tom, že ještě dnes kolem oběda by mohla být znovu spuštěna megaúspěšná online akce Fortnite, která svým (ne)plánovaným dvoudenním výpadkem opět ukázala, jak obrovským fenoménem dneška je. O tom, že hra nefunguje, psala nejen herní média, ale také mainstreamové noviny. Hráči se o tom do zemdlení bavili na všech možných sociálních sítích a internetových fórech, přičemž spekulovali, co se vlastně stalo a co je čeká.

Vývojářskému studiu Epic Games se v tomto ohledu podařil majstrštyk. Sice přímo přišlo o několik milionů dolarů tím, že hru nenechalo běžet dále, ale zase zdarma získalo reklamu v mnohonásobné výši.

Každopádně, Fortnite už je opět online. Nejde však o stejnou hru jako v předchozích deseti sezónách. Ty pomyslně uzavřely jednu kapitolu, přičemž nyní startuje nová – Chapter 2 Season 1. Co vše vás v ní čeká, si můžete přečíst v našem článku, nebo se podívat na trailer.

Fortnite – Chapter 2

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 3 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Oldis
Host
Oldis

vypada to luxusne a to jsem Fortnite hral jen chvili kdyz vyslo..epic vali !!!