Google spustí 19. listopadu herní streamovací službu Stadia. Češi si musí počkat

Od 19. listopadu bude možné začít používat herní streamovací službu Google Stadia. Od stejného data by se měli postupně svých objednávek dočkat i všichni, kteří si předobjednali Founder´s Edition. Každý majitel této edice navíc dostane ovladač Stadia, Chromecast Ultra a dvakrát předplatné Stadia Pro na tři měsíce. To stejné dostanou také majitelé Premiere Edition, jediný rozdíl bude v tom, že dostanou pouze jedno předplatné a ovladač bude mít odlišnou barvu.

V rámci služby Stadia Pro budou mít hráči přístup k vybraným hrám zdarma. Dále také budou moci využít možnost zahrát si až ve 4K rozlišení při 60 snímcích za sekundu s podporou HDR a prostorového zvuku 5. 1. Samotné Stadium Pro na měsíc bude k dispozici za 9.99 EUR.

Tip na článek:  Google Stadia nebude Netflixem pro hráče. Za jednotlivé hry se má platit plná cena

Aktuálně dostupná Premiere Edition, která nahradila vyprodanou Founder´s Edition, stojí v Evropě 129 EUR. Bohužel Česká republika zatím v seznamu zemí s podporou služby Stadia není. Neznáme ani datum, kdy by se to mohlo změnit. Kromě televizí, laptopů a stolních počítačů, bude možné hrát i na chytrých telefonech a tabletech. Mezi téměř 40 tituly o kterých už víme, že půjdou přes službu hrát, nechybí ani Baldur’s Gate 3Cyberpunk 2077 a Red Dead Redemption 2.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Hráč s láskou ke komiksům a popkultuře. Příležitostný sportovec a milovník adrenalinu.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na