Vychází Planet Zoo. Recenze hru chválí

Ode dneška je možné hrát simulaci zoologické zahrady Planet Zoo, kterou vytvořilo zkušené vývojářské studio Frontier Developments, které stojí za takovými kousky jako Planet Coaster nebo Jurassic Park Evolution. Tentokrát se zaměřilo na oblíbené zoo s roztomilými zvířátky. Stanete se šéfem zahrady s cílem vybudovat co nejlepší podnik, a to jak z hlediska návštěvníků, tak pohodlí zvířat.

Podle prvních recenzí, které se objevily dnes v den vydání Planet Zoo, jde o velmi povedený titul, který nemá větších chyb a naopak svým důrazem na detail zabaví na dlouhou dobu.

Frontier vytvořil detailní a vizuálně nádhernou simulaci zoologické zahrady pro žánrové fanoušky, nováčky a milovníky zvířat, jejíž jediným problémem je trochu neohrabaný interface,” uvádí v recenzi PCGamesN, které hodnotí 80 %.

Navzdory několika designovým neduhům a bugům je tato hra skvělá. Stejně jako v případě Planet Coasteru si myslím, že s časem bude ještě lepší a Frontier jistě rozšíří seznam zvířecích druhů prostřednictvím DLC balíčků. Ale i kdyby se tak nestalo, tohle mí stačí. Někteří z nás čekali dekády na hru jako Planet Zoo, která by zaplnila místo po Zoo Tycoonu. A teď tu je,” rozjímá ve své recenzi Destructoid a uděluje 85 %.

Průměrné hodnocení Planet Zoo na serveru Metacritic je momentálně 82 %. Hra vychází pouze na PC, a to prostřednictvím Steamu. Podívejte se také na HW požadavky hry.

Planet Zoo – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na