Vychází šílená akce Just Cause 4. Recenze jsou zatím pod očekáváním

Just Cause 4 je posledním opravdu velkým titulem tohoto roku a coby pokračování oblíbené série dosti šílených akcí odehrávajících se v otevřeném světě s mnoha možnostmi se těší velké pozornosti fanoušků. O to překvapivější bylo, jaké ticho před vydáním hry panovalo. Očekávaný marketingový humbuk hodný hry podobného kalibru se zkrátka nedostavil, což už samo o sobě mohlo naznačovat určité problémy.

Just Cause 4 – veškeré informace

Dosavadní recenze Just Cause 4 nejsou nijak tragické, ale popravdě – čekalo se více. Na serveru Metacritic se zprůměrované hodnocení pohybuje kolem 75 %, což není špatné, ale opravdu špičkový titul to zrovna neznačí. Druhou věcí budou pochopitelně prodeje, ale něco nám říká, že i v tomto ohledu podtrhne Just Cause 4 neúspěšný rok pro vydavatele Square Enix, který po komerční stránce pohořel už s Shadow of the Tomb Raider, které musel umístit po měsíci do výrazné slevové akce.

Just Cause 4 vychází 4. prosince, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Just Cause 4 – trailer

Ohodnoťte článek
[Celkem hlasů: 0 Průměr: 0]

Mohlo by vás zajímat

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

Buďte první kdo bude komentovat!

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na
TOPlist