Vychází My Time at Portia od autorů Worms. Jedna z nejlepších her v předběžném přístupu

Velmi sympatická simulace života nesoucí název My Time at Portia okouzlila hráče už v předběžném přístupu a stala se jakýmsi černým koněm tohoto roku. Již brzy ji budeme moct poctivě otestovat, protože 15. ledna po roce předběžný přístup opustí a vyjde oficiálně. K této příležitosti se můžete podívat také na nový trailer pod článkem.

My Time at Portia s oficiálním vydáním podraží na 29,99 euro a nabídne také spoustu nového obsahu, byť ho tvůrci zatím nekonkretizovali. Titul bude stále k dispozici na Steamu, ale autoři ho nabídnou také na Epic Store.

Kromě toho autoři potvrdili přípravy konzolových verzí pro Playstation 4, Xbox One a Nintendo Switch. Přesný termín pro jejich vydání zatím ale neuvedli.

Trailer vás nechá nahlédnout na singleplayerová dobrodružství, které vás v My Time at Portia čeká. V zásadě jde o to, abyste znovuvybudovali město Portia. Za tímto účelem budete aktivovat nové vynálezy v dílně, obsluhovat farmu, hledat suroviny a prozkoumávat malebný 3D svět, ve kterém na vás čeká také spousta miniher a soubojů.

My Time at Portia - screenshoty
« 2 z 11 »

Za hrou stojí zkušené vývojářské studio Team 17, které kdysi nechalo vzniknout legendární sérii Worms. Pokud nechcete kupovat zajíce v pytli, můžete si ze Steamu stáhnout demoverzi, ve které okusíte část obsahu My Time at Portia.

My Time at Portia – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na