Vývoj Kingdom Come: Deliverance už se zaplatil. Hra je úspěšná a míří k milionu prodaných kusů

Aktuální český hit Kingdom Come: Deliverance se rozjel k velmi slušným výsledkům. Historické RPG se podle dostupných informací prodává dobře pro všechny platformy a prostřednictvím všech kanálů.

Zřejmě nejvýznamnější jsou však pro autory stále PC hráči, mezi kterými je nejvíce těch, kdo jsou ochotni přistoupit na poměrně složitá pravidla hry a pořádně se do ní ponořit. Proto také mezi prodejními kanály vévodí digitální distribuce Steam. Podle společnosti Warhorse se na Steamu prodalo už více než 300 000 kopií.

Hra už se zaplatila

Do kamenných obchodů přitom ve fyzické podobě odešlo 350 000 kusů hry. Mnozí prodejci, a to nejen v České republice, ale zejména v Německu, hlásí vyprodáno. Další várka už se chystá.

Kingdom Come: Deliverance (recenze) by tak poměrně rychle mělo překonat hranici jednoho milionu kusů prodaných kopií. Na zaplacení hry přitom stačilo přibližně půl milionu kopií, čehož už bylo v podstatě dosaženo. Její vývoj totiž nebyl oproti velké západní produkci vůbec drahý. Vysokorozpočtové hry mnohdy musí prodat několik milionů kusů, aby se vůbec zaplatily.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor a hlavní recenzent serveru Gamebro.cz. Jinak vášnivý sběratel starých herních konzolí a her.

7
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
njn
Host
njn

..ale ten Bakala v pozadí,..ikdybych na tuto hru měl železo, už jen kvuli tomuhle člověkovi, který měl už dávno hnít v base nebo prdět do hlíny, bych si ji nikdy nekoupil už z principu!!

Tovis+Zejo
Host
Tovis+Zejo

zase další zaplaceny ckanek …. tu hru uz zaplaili doneri dopředu, ano ti doneri, kteří jsou nyní nespokojeni, ze nedostali, co měli, jak se da docist třeba na diskuzi webu hry

Rik
Host
Rik

Ummmm nebyla ta hra zaplacená už z kikstarteru ještě před releasem ?? 😀

Lucas
Host
Lucas

Tak hlavně se teď soustředit na zaplaty tech bugu apod. a vyladit hru do verze, ktera je hodna tech penez.

Paeris+Kiran
Host
Paeris+Kiran

tak snad Vávra bude mít na to dodělat ty odměny z Kickstarteru co nestihl… (každopádně mám krásnou krabičku z Alzy se 4my DVD… ikdyž instalace přes steam prostě je a byla jednodušší)

Tovis+Zejo
Host
Tovis+Zejo

Pan Vavra ma moc prace s debatovanim na sociálních sitich, kovove krabičky budou asi ve stejnou dobu jako cz dabbing

GraNaz
Host
GraNaz

“se 4my DVD”
Co je to “4my”? 😀