Vývojáři Dying Light 2 zatáhli za záchrannou brzdu a odložili hru na neurčito

Očekávaná open-world akce s parkourovými prvky Dying Light 2 nevyjde na jaře tohoto roku, jak bylo původně plánováno. Uvedlo to polské vývojářské studio Techland ve svém prohlášení k hráčům s tím, že bylo nuceno hru odložit na neurčitou dobu.

Aktuální stav projektu totiž neodpovídal ambiciózní vizi týmu. “Původně jsme Dying Light 2 chtěli uvést na trh na jaře 2020, ale bohužel budeme potřebovat dodatečný čas na to, abychom dokázali zrealizovat naši vizi. V příštích měsících se s vámi podělíme o další detaily a co nejrychleji poskytneme příslušné informace. Rádi bychom se vám za tyto nepříjemné novinky omluvili. Ale nejvyšší prioritou pro nás je dostát vysokým standardům a očekávání fanoušků.

Vzhledem k tomu, že tvůrci ve svém prohlášení mluví o několika měsících, kdy kolem hry bude pravděpodobně úplné ticho, dá se usuzovat na delší odklad. V lepším případě vyjde na v letošní předvánoční sezóně, ale vyloučen není odklad ani na příští rok. Zřejmě ani sami autoři zatím neví, kolik času budou potřebovat.

Dying Light 2 je tak další velkou hrou, která byla původně plánována na jaro, ale nakonec vyjde v jiný termín. Vedle Cyberpunku 2077 jde také o druhou odloženou hru z našeho seznamu nejočekávanějších titulů pro letošní rok. V obou případech je o díla polských tvůrců.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na