War Thunder se připravuje na moderní konflikt

Společnost Gaijin Entertainment dnes oznámila brzký příchod velké aktualizace obsahu s číslem 1.87 pro svou vojenskou bojovou hru War Thunder. Její vydání posune technologii bojových vozidel ve hře ještě o kus dál a dovolí tak hráčům utkat se ve strojích z konce 20. století, z nichž některé byly zařazeny do výzbroje dlouho po konci studené války. Kromě nové úrovně bojových vozidel zažije svůj debut i mnoho nových letounů a plavidel.

Nová, sedmá, úroveň bojových vozidel obsahuje tanky a bojová vozidla vytvořená v období od konce 80. let do konce 90. let. Některé nové stroje, jejich vlastnosti a unikátní bojové schopnosti představíme v devblozích, z nichž první byl nedávno vydán.

V něm si hráči budou moci přečíst o jedné z ikon moderních tankových soubojů, britském hlavním bitevním tanku Challenger 2. Tato konkrétní verze je zatím tou nejmodernější ve službách Britské armády. V aktualizaci 1.87 budou moci hráči War Thunderu velet Challengeru 2 na bojištích po celém světě. Ten vznikl jako náhrada Challengeru 1 a je ve výzbroji Britské armády od konce 90. let a sloužil jak v mírových misích, tak i v Iráku.

Stejně jako jeho předchůdce, i Challenger 2 disponuje skvělou kombinací mobility a palebné síly. S pancéřováním typu Chobham se jedná o jedno z nejodolnějších vozidel ve hře, smrtící zejména ve frontálních soubojích. Jedná se o silného nepřítele, schopného se postavit těm nejsilnějším vozidlům ostatních zemí ve War Thunderu.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 6 Prumer: 3.5]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Meli
Host
Meli

WOT a Warthunder nehratelné hry 🙂 jestli někdo chce opravdové tanky doporučuji ArmoredWarfare

Reidn
Host
Reidn

kdyby radši odstranily to množství chyb co hra má bylo by to lepší.