Westernová akce Call of Juarez se nejspíš dočká pokračování. Série odpočívá už pět let

Vypadá to, že vývojářské studio Techland chystá zajímavé oznámení v rámci své značky Call of Juarez. Na oficiální facebookovou stránku umístilo několik postů, přičemž předtím na ní bylo od roku 2013 ticho. Před pár dny ale byly nahrány dvě zprávy, které naznačují možné pokračování oblíbené akce Call of Juarez: Gunslinger.

Nějakou dobu jsem tu nebyl. Silas Greaves,” stojí v jednom z příspěvků. Těmito slovy se Greaves coby hlavní hrdina představil už právě v Call of Juarez: Gunslinger. Zatím postrádáme oficiální potvrzení, ale bez důvodu by autoři příspěvky pravděpodobně nepublikovali. V úvahu připadá jak klasické pokračování, které je ze všeho nejpravděpodobnější, tak remaster nebo další spin-off ve stylu Gunslingeru.

Techland si před časem na Call of Juarez: Gunslinger zajistil práva poté, co vypršela smluví dohoda s vydavatelem hry, společností Ubisoft. Zjevně tak se hrou má své plány.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na