Wolfenstein 2. The New Colossus nabídne výzvy pro opakované hraní

Wolfenstein 2: The Colossus je jednou z nejočekávanějších akcí tohoto roku, která navíc představuje určitou sázku na jistotu. Tvůrci nechtějí proti prvnímu, velmi povedenému dílu nic moc měnit, a tak nelze čekat, že by něco zásadně pokazili.

Na druhou stranu – ani těch novinek nebude přehršel. Nějaké se ale přeci jen najdou. Velkou nevýhodou lineárních akcí je skutečnost, že po dohrání příběhové linky už není moc co dělat. Wolfenstein 2 opět nenabídne multiplayerový mód, takže kdo si nezaplatí za DLC, v podstatě s Wolfem končí. Vývojářské studio Machine Games však přeci jen napadlo něco, co by hráče u hry udrželo i po zhlédnutí závěrečných titulků.

The Distrike

V rozhovoru pro Gamereactor prozradil Tommy Tordsson Björk, který na hře pracuje jako vrchní scénárista, že bude možné se vrátit už do prošlých oblastí. Proč bychom to ale dělali? Třeba proto, abychom našli různá tajemství a skryté sběratelské předměty, které při prvním rozehrání ušly naší pozornosti. Kromě toho se má prostředí měnit. Může se tak stát, že se vrátíme v jinou denní dobu, kulisy se upravily nebo se nám dokonce postaví noví nepřátelé. Této funkci hry říkají autoři The Distrike.

Wolfenstein 2: The New Colossus se tak opravdu snaží, abyste ho po prvním dohrání neodložili do poličky.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na