V závodech F1 2018 vám poprvé mohou zavařit média. Podívejte se na nové video

Vývojářské studio Codemasters zveřejnilo video, které představuje jednu z novinek kariérního módu v chystané závodní hře F1 2018. Už dříve bylo řečeno, že se kariéra coby hlavní mód dočká řady změn a vylepšení. Autoři je postupně hráčům chtějí představit.

Tentokrát si vzali na paškál vaší spolupráci s médií. Po celou dobu kariéry vás bude doprovázet reportérka Claire, jež vám bude klást nejrůznější otázky a vy budete moct vybírat z nabízených odpovědí. Nejde přitom jen tak o nějaký kosmetický doplněk.

To, jakým způsobem budete odpovídat, ovlivní náladu v týmu. Nevybíravým výrokem se totiž můžete snadno dotknout některého z oddělení. V důsledku toho nemusí pracovat tak produktivně, jak byste potřebovali. Může se to pak projevit i v dalším závodě, kdy nemusí optimálně proběhnout třeba zastávka v boxech apod. Svými výroky si v F1 2018 můžete otevírat či uzavírat cesty k novým smlouvám. Do hry by se touto cestou každopádně měla dostat větší hloubka.

F1 2018 vychází 24. srpna 2018, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

F1 2018 – video

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Alfred Einstein Nobel Von Gon Madonna
Host
Alfred Einstein Nobel Von Gon Madonna

Takže naserete někoho v boxu a on vám další závod nevymění kola hajzl 😀