V závodech F1 2018 vám poprvé mohou zavařit média. Podívejte se na nové video

Vývojářské studio Codemasters zveřejnilo video, které představuje jednu z novinek kariérního módu v chystané závodní hře F1 2018. Už dříve bylo řečeno, že se kariéra coby hlavní mód dočká řady změn a vylepšení. Autoři je postupně hráčům chtějí představit.

Tentokrát si vzali na paškál vaší spolupráci s médií. Po celou dobu kariéry vás bude doprovázet reportérka Claire, jež vám bude klást nejrůznější otázky a vy budete moct vybírat z nabízených odpovědí. Nejde přitom jen tak o nějaký kosmetický doplněk.

To, jakým způsobem budete odpovídat, ovlivní náladu v týmu. Nevybíravým výrokem se totiž můžete snadno dotknout některého z oddělení. V důsledku toho nemusí pracovat tak produktivně, jak byste potřebovali. Může se to pak projevit i v dalším závodě, kdy nemusí optimálně proběhnout třeba zastávka v boxech apod. Svými výroky si v F1 2018 můžete otevírat či uzavírat cesty k novým smlouvám. Do hry by se touto cestou každopádně měla dostat větší hloubka.

F1 2018 vychází 24. srpna 2018, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

F1 2018 – video

Související články

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

1 Komentář zapnuto "V závodech F1 2018 vám poprvé mohou zavařit média. Podívejte se na nové video"

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Alfred Einstein Nobel Von Gon Madonna
Host
Alfred Einstein Nobel Von Gon Madonna

Takže naserete někoho v boxu a on vám další závod nevymění kola hajzl 😀

TOPlist