Zoufalá akce Anthem se v roce 2020 dočká kompletního přepracování

Jednomu by se chtělo říct, ať už to rok trvající trápení raději ukončí. Přitom leccos nasvědčovalo tomu, že se tomu tak brzy stane. Jak jinak si vysvětlit skutečnost, že ještě v únoru bylo v hubech Anthem rozvěšeno virtuální vánoční osvětlení. Už dlouhé měsíce předtím se přitom vývojářské studio Bioware ke svému dosud poslednímu titulu nevyjadřovalo.

Když teď své mlčení konečně prolomilo, nenastalo nicméně očekávané, ale přesný opak: Anthem model 2019 má být brzy minulostí a hra by se v letošním roce měla kompletně proměnit. Uvedl to ředitel Bioware Casey Hudson v obsáhlém blogovém příspěvku.

Dobře víme, že si přejete více uspokojivou zkušenost s lootem, lepší dlouhodobý pokrok a naplňující endgame. Uznáváme, že do hry musíme vložit mnohem více práce, abychom rozvinuli plný potenciál Anthem,” uvedl Casey Hudson. “Abychom dosáhli toho, co jsme vlastně chtěli na začátku, dáváme našemu soustředěnému týmu potřebný čas, aby se v první řadě koncentroval na hratelnost.

Do doby než bude spuštěno Anthem 2.0., poběží nadále stávající verze hry. Autoři ale upozorňují, že ta už se ničeho zásadního nedočká a dokonce se loučí s dosavadním formátem sezón. Zkrátka se všichni soustředí na novou verzi. Kdy se na ni můžeme těšit, zatím není známo.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Oldis
Host
Oldis

twl to se jako vsichni posr****i ??!!
vydaj nedodelanou hru a pak po roce ji predevaj !
njn … tenkrat kdyz nebyl internet a clovek si domu prinesl CD tak to muselo jet hned a na prvni dobrou !!!! to byli casy ..:)