Akční Europa v hodinovém videu z hraní. Je to prachsprostý čínský klon PUBG

Čínská společnost Tencent, která je největším vydavatelem a provozovatelem her na světě, se v loňském roce pokoušela pod svá křídla získat hit Playerunknown’s Battlegrounds koupí vývojářského studia Bluehole.

Vzhledem k tomu, že se jí to nepovedlo, rozhodla se k PUBG vytvořit alternativu. Tu pojmenovala Europa a naslibovala, že půjde o lepší titul po všech směrech. Jenže pak se Tencentu přeci jen podařilo práva na Playerunknown’s Battlegrounds získat a začal se tak soustředit na jeho blaho, mimo jiné tím, že nechal vzniknout mobilní verzi PUBG Mobile.

Europa, která mezitím získala další název Ring of Elysium, se tak záhy ocitla na vedlejší koleji, byť její vývoj nadále pokračuje. Na základě nově zvěřejněných videí z hraní si nyní můžeme udělat obrázek o tom, o co vlastně jde. A bohužel musíme konstatovat, že Europa není ničím víc než prachsprostým klonem PUBG, zcela v intencích čínského klonování úspěšných vzorů.

Místy to skoro vypadá jako by dotyční nehráli Europu, ale právě PUBG. Bohužel je také skoro jisté, že hra ani nedosáhne kvalit svého vzoru.

Europa – videa z hraní

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Kmet
Host
Kmet

a dnes mužeme říct že ROE je ve všem lepší než PUBG!:)