Assassin’s Creed: Syndicate bude možné stáhnout zcela zdarma

Epic Games Store pokračuje v krasojízdě rozdávání atraktivních her. Poté, co našince potěšila uvolněním Kingdom Come: Deliverance, které do tohoto čtvrtka můžete získat zcela zdarma, už víme o dalším pěkně tučném soustu, které si na nás tento obchod připravil.

V týdnu od 20. do 27. února totiž nebude rozdávat nic menšího než Assassin’s Creed Syndicate. Pravda, tento díl oblíbené série nepatří k jejím vrcholům, ale své kouzlo zcela jistě má.

Na rozdíl od pozdějších dílů v podobě Origins a Odyssey se neodehrává v antice, ale zabrousil dosud do nejbližší minulosti, kterou představuje Londýn roku 1898. V ulicích viktoriánského města se budete snažit rozšiřovat působnost svého řádu a naopak potírat templáře.

Assassin’s Creed Syndicate je velmi hutnou hrou, která zabere několik desítek hodin. Pokud by vám to nestačilo, můžete si přikoupit zvýhodněný Season Pass s DLC Jack the Ripper, The Last Maharaja a The Dreadful Crimes.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na