Atraktivní RPG GreedFall odhaluje herní dobu

Nejpozději posledním trailerem se chystané RPG GreedFall dostalo do hledáčku milovníků tohoto žánru coby jeden z nejzajímavějších kousků vycházejících v tomto roce. Ačkoliv vývoj probíhal vcelku nenápadně a hra byla poněkud implicitně podceňovaná, nyní se zdá, že je přinejmenším černým koněm tohoto roku.

Z tohoto pohledu je jistě zajímavé zjistit, jak dlouho vlastně dohrání GreedFall zabere. Autoři z vývojářského studia Spiders se nechali slyšet, že jejich cílem nebylo vytvořit nutně extrémně dlouhou hru, ale titul, který mohou v pohodě dohrát i ti, kdo nemají tolik času. To je pochopitelně trochu zástupný argument, kdy tvůrci zjevně neměli tolik prostředků, aby vytvořili megadílo v dostatečné kvalitě. Na tom ale není nic špatného. Naopak je třeba takové rozhodnutí kvitovat.

Hlavní příběh GreedFall tak prý zabere přibližně 30 hodin hraní, což není vůbec špatné. A to jen za předpokladu, že se budete soustředit výhradně na hlavní úkoly. Pokud se pustíte také do vedlejších misí, vyšplhá se herní doba na 40 až 45 hodin.

Ale ani to nemusí být konečná. Hra se podle autorů přímo nabízí k několikerému dohrání. V průběhu příběhu se totiž můžete rozhodovat, jakým směrem se vydáte, což má vyústit v rozdílné konce.

GreedFall vychází už 10. září 2019, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 2.5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na