Blizzard s Diablem 3 ještě neskončil. Jaké jsou plány do budoucna?

Skutečnost, že pro Diablo 3 nevzniká příliš nového obsahu, v minulých letech a měsících zarmoutilo mnoho hráčů tohoto akčního RPG, které patří k nejúspěšnějším hrám vůbec. Ostatně, kritizovali jsme to ve vlastním komentáři.

Tip na článek:  Diablo 3 strádá. Blizzard nechává zemřít jednu ze svých nejlepších her, protože na ní nedokáže vydělat

Přesto však zůstává komunita Diabla 3 hře překvapivě věrná, což vyjadřuje nadšením pro nové sezóny. Podle Blizzardu byla 16. sezóna tou nejoblíbenější od přidání Necromancera do hry. A také aktuální 17. sezóna probíhá velmi dobře. Inu, to už je důvod podívat se na budoucnost hry.

Blizzard podle vlastních slov s Diablem 3 nekončí, ba právě naopak, jak prozrazuje oficiální příspěvek na blogu vývojářů. Od 14. sezóny byly do hry zavedeny takzvaná sezónní témata, která fanoušci přijali velmi pozitivně. Do budoucna se tvůrci chtějí tohoto trendu držet.

“Náš tým pracuje tvrdně na nových sezónních tématech, novém setu pro každou postavu, mnoha legendárních vlastnostech a úpravách vyvážení. V plánu jsou také menší vylepšení herního zážitku a další updaty gameplay systémů. Přitom stále přemýšlíme o tom, jak do světa Sanctuaria přidat trochu nové magie. Tyto updaty nepřijdou všechny najednou, takže si nedělejte starosti, když na sebe nechá novinka pro vaši postavu čekat. Pro všechny máme něco v plánu,” píší autoři.

Co nás čeká v Diablo 3?

  • Nová sezónní témata.
  • Každá třída dostane nový set.
  • Patche přinesou vylepšení hratelnosti.
  • PTE testy budou kratší, protože počet účastníků po prvním týdnu rychle opadá.
  • Komunikace s komunitou má být posílena výraznější přítomností komunitních manažerů.

Další DLC pro Diablo 3 jsou spíše nepravděpodobná. Zdá se, že si hra vystačí s menšími přídavky a úpravami. Stále hlasitěji se totiž spekuluje o Diablu 4, které už bylo prezentováno zaměstnancům. Uvidíme, zda se dozvíme více na Blizzconu 2019.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Vender
Host
Vender

No jako vždy, právě proto mě to přestalo bavit a z těch lidí co znám kteří to hráli už D3 nehraje nikdo. Každá season je v podstatě totéž pořád dokola s jedním přidaným předmětem a třeba zase dalším stupněm obtížnosti kterých už tam přidali několik aby ti kteří tam mají bota 24/7 se měli vůbec kde naskilovat. Prostředí vypadá jak pokoj puberťáka akorát tam není plakát Justina Bieabra, možná s pár vyjímkami ale těch moc není, Monstra vypadají směšně, stejně tak věci které postavy nosí všechny boty třeba 99% bot vypadají jako kopyta, skoro všechny helmy mají rohy a když… Číst vice »